Szoros meccsen győztek a kanizsai pólósok

Szoros mérkőzésen, egy góllal győztek a kanizsai vízipólósok az OB I/B tizenegyedik játéknapján. A tabella sereghajtója, a hódmezővásárhelyi klub mindenkit meglepett, mert tartani tudta a lépést a jóval erősebb házigazdákkal, sőt, többször vezetett is. A kanizsaiak védekezésébe és támadásaiba sok hiba csúszott, így csak a harmadik negyedet hozták 2-1-re, a többi játékrész döntetlennel zárult. Ez azonban pont elég volt ahhoz, hogy a Kanizsa VSE végül 9-8-ra megnyerje a találkozót, ezzel pedig továbbra is a tabella második helyén áll az UVSE mögött, megelőzve a BVSC-t, a Vasast és a Ceglédet. A házigazdák sikeréből Varga Márk és Vadovics Ákos 2-2 találattal vette ki a részét, Kaszper, Dobay, Kiss, Salamon és Major egy-egy gólig jutott.