Döntetlent játszottak a vízipólósok

Ludányi Kadosa és a KVSE játékosai taktikai megbeszélést tartanak (Fotó: Gergely Szilárd)

Döntetlent játszottak a vízipólósok. A Kanizsa VSE OB I B-s csapata a felsőházi rájátszás 6. fordulójában az egyik legnehezebb ellenfelével, a KSI SE-vel mérkőzött. A fővárosiak nagy iramot diktáltak, az első és a harmadik negyedben is megszerezték a vezetést. A hazai kapuban sok olyan gól landolt, ami kivédhető lett volna. Az utolsó játékrészben mégis 7:4-re fel tudtak zárkózni Ludányi Kadosa tanítványai, a végeredmény 11:11 lett. Balázs László elnök szerint a döntetlennek annyi haszna mindenképp van, hogy a tabella élén álló KSI nem tudta tovább növelni négypontos előnyét. A kanizsaiak jövő héten ismét a KSI-vel játszanak Budapesten, így a visszavágóra nem kell sokat várni.