A ha szócska a futbalban sem játszik

Megyei I. osztály: Kiskanizsai Sáskák (15.) – Olajmunkás SE Gellénháza (1.) 3-4 (2-1)

G.: Piecs (26., 79.), Boros (36.), illetve Horváth G. (39. - öngól), Papp T. (59.), Nagy B. (69.), Horváth B. (82.)

Ötvös Lászlónak (sárga-feketében) már a Kiskanizsa - Gellénháza meccs első félidejében is kiemelten kellett figyelnie ellenfelére

Fotó: Polgár László

Az éllovasok közvetlen táborába tartozó Gellénházától két remek góllal húzott el a Sáska, s ha nincs az első félidő hajrájában a szerencsétlen öngól, talán másképp is alakulhatott volna a találkozó végeredménye. Az mindenesetre tény, hogy a második játékrészben a vendégek időnként nagyon nyomtak, de ha a meccs utolsó pillanataiban „bejön” Boros Zoltán kapáslövése, most alighanem gólgazdag döntetlenről írnánk...

Megyei II. osztály, Déli csoport: Miklósfa SE (6.) – ADA-Nova SE (7.) 0-0

Megyei III. osztály, Déli csoport: Eszteregnye TSZ SE (12.) – Kanizsa Autófólia Bagola VSE (6.) 0-5 (0-1)

G.: Kalamász J. (41.), Pókec (52., 78., 89.), Gáspár (86.)

Sormás SE (14.) - Palini FC (7.) 0-6 (0-4)

G.: Balogh D. (3., 24.), Figler (26.), Mercigány (40.), Berke (64.), Laczó (67.)