Gyűjtögeti köreit

A rigyáci Borsos Fanni több sportlövő forduló alapján a junior lányoknál bekerült a legjobb tizenkettő mezőnyébe, ezért meghívták a sportlövők budapesti Héraklész döntőjére. Ott az alapversenye alapján továbbjutott az első 10 közé, így lőhetett ebből eredően egy fiúval közösen versenyezve vegyes párost is.

- Sajnos abban a szakaszban már nem ment olyan jól, nem sikerült olyan jól lőni, nem lettünk dobogósok, végül a tizedik hely lett a miénk – mondta el Fanni. - Ugyanakkor azért is volt jó verseny, mert most lőttem először vegyes párost.

Eközben Borsos Fanni a szlovéniai Dobronak színeiben a rajtoló szlovén liga versenysorozatában is indult és kategóriájában 407 körrel első lett úgy, hogy már egy osztállyal feljebb szerepelhet a tavalyihoz képest.