Újabb hétvége, újabb első helyezés

Horváth Ádám a Kanizsa Motocross SE fiatal krosszos versenyzője az utánpótlás motokrossz Magyar Kupa sorozatának egy újabb állomásán, a veszprémvarsányin indult a juniorok 65 ccm-es kategóriájában.

Már nem is meglepetés, hogy Horváth Ádám ifjú motokrosszos újra a dobogó tetején

A Veszprémvarsányban rendezett motoros MK-futam a harmadik volt a sorban, az őszi pályákra jellemző nagyon nehéz terep- és időjárási viszonyok között és együtt indították a 65 és a 85 ccm-es motorokkal versenyző srácokat. Az első futamban Ádámnak a 17. helyről kellett feljönnie és a 2. helyig fel is zárkózott. A második rajt után aztán már elsőként ért célba, összesítésben szintén első helyezett lett, egyben vezeti is a táblázatot.