Kompromisszumkész munkát ígér az Éljen Városunk! Egyesület

Az ellenzéki tömörülés többséget szerzett a közgyűlésben, ugyanakkor Nagykanizsa fejlődéséért vállalják a közös munkát a kormánypárti képviselőkkel, valamint Balogh Lászlóval, a város új kormánypárti polgármesterével. Horváth Jácint a Kanizsa Televízió Híradójának elmondta: a nyolc pontból álló követelésüket nyugodt légkör mellett szeretnénk megvalósítani.


Az Éljen Városunk! Egyesület képviselői nyugodt légkör mellett szeretnénk megvalósítani követeléseiket

– Szeretnénk gratulálni Balogh László polgármester úrnak, aki elnyerte a választók többségének bizalmát. Mind Hári Tibor polgármesterjelöltünk is, én is szeretném gratulációmat kifejezni. S jó munkát kívánok neki a következő öt évre, mint Nagykanizsa polgármesterének. S gratulálok minden képviselőnek, aki bejutott a közgyűlésbe. A következő években együtt kell dolgoznunk és együtt is fogunk. Mi kompromisszumkészek vagyunk, ahogy polgármester úr is mondta, a választók akarata az elsődleges, az, amit a választók szavaztak, e szerint kell tovább dolgoznunk. Örülök annak, hogy Nagykanizsa többsége úgy gondolta, hogy bizalmat szavaz annak a programnak, amit mi a választási kampányban eléjük tártunk – fogalmazott az önkormányzati képviselő.