Remekeltek a kanizsai judokák

facebook megosztás

Remekül szerepeltek a kanizsai judokák az országos bajnokságon. A 11 és 12 évesek számára kiírt versenyen 87 egyesület 370 versenyzője lépett tatamira. A Hóbár Péter által vezetett Nagykanizsai Judo Klub sportolói közül Garai Emese, Garai Nimród és Tamás Levente is magyar bajnoki címet szerzett, továbbá egy ezüst-, valamint egy bronzérmet is hazahoztak a dél-zalai alakulat versenyzői. A kiváló egyéni eredményeknek köszönhetően a Nagykanizsai Judo Klub összetettben a második helyen zárta a tornát. A másik kanizsai egylet, az NTE 1866. versenyzői is megmérettették magukat Kecskeméten: az 5 delegált fiatalból Kovács Ákos a 35 kilósok mezőnyében lett második, míg Nagy Adrián Vajk plusz 66 kilogrammban állhatott a dobogó második fokára.

Minden jog fenntartva! © KANIZSA MÉDIAHÁZ Nonprofit Kft.