Újabb tehetségek a lőállásaikban

A sportlövők Szeged Grand Prix elnevezésű versenyén indult a dél-alföldi helyszínen három fiatal is a PLSE Nagykanizsa színeiben, illetve Borsos Fanni úgyszintén, aki időközben a dél-zalaiaktól a Komáromi Városi Sportegyesülethez igazolt.

A komáromiakhoz igazolt Borsos Fanni után testvére, Eszter bizonyíthat majd kanizsai színekben a sportlövőknél

10 m légpuska serdülő lány kategóriában azonos kört lőtt a két kanizsai versenyző, Borsos Eszter és Kobra Fruzsina (383-383 kör), köztük úgymond a belső tízesek száma döntött: Borsos Eszternek több belső tízese volt, ezért ő lett az első, Kobra Fruzsina pedig a második. A harmadik nagykanizsai induló, Tankovics Tamás picit még elizgulta a versenyt, a 10 m serdülő fiú kategóriában végül az 5. helyen végzett. (Az immár komáromi Borsos Fanni megnyerte kategóriája alapversenyét - 622,5 körrel -, aztán az összevont döntők során - a juniorok és felnőttek között - a dobogó második fokára állhatott.)