Egyházközségi bált szervezett a Sarlós Boldogasszony Plébánia

A tizenegyedik alkalommal megrendezett esten ezúttal is a szórakozás kapta a főszerepet. A jó hangulatról ugyanis az Árvácska Dalkör tagjai gondoskodtak, akik humorban és énekekben gazdag műsorral lepték meg az egybegyűlteket. A plébánián nemrég egy teljes körű belső felújítás kezdődött, ezért a bál bevételét a püspökség által is támogatott rekonstrukcióra fordítják.

– Kellenek ezek az együttlétek az egyházközségben, mivel mindenféle téren együtt vagyunk. Ezt a rendezvényt nem én kezdtem el, mert ez már a 11. alkalom, de amikor ez a báli időszak van, akkor ilyen formában is legyünk kulturáltan együtt. Ezt fontosnak tartom. Ha az a közösség, ami az év során együtt ünnepel, együtt végzi a liturgiát, a programokat, a hegyszentelőket, polgári köröket, akkor azok jöjjenek össze ebben az időszakban is és ezt jónak is tartom – mondta Nagy Vendel, a Sarlós Boldogasszony Plébánia plébánosa.


A jó hangulatról az Árvácska Dalkör tagjai gondoskodtak