A tizenegyedik győzelem

A Tungsram SE Nagykanizsa NB II-es férfi kézilabda együttese listavezetőként legutóbb Nagyatádon győzött.

Rinyamenti KC (9.) – Tungsram SE Nagykanizsa (1.) 21-33 (12-17)

NB II Dél-nyugati csoport férfi kézilabda-mérkőzés, 13. forduló. Nagyatád, 100 néző. Vezette: Fábián B., Vandróczki.

Tungsram: Balogh Á. - Kovacsics 11/3, Vadász 4, Csalló Á. 1, Hári 5. Kiss G. 2, Jónás 2. Csere: Gelencsér A. (kapus), Balogh P. 2, Virág 6, Miháldinecz, Kozics, Horváth B., Hegedűs M. Játékos-edző: Csalló Ádám.

A tizenharmadik körben Nagyatádra látogattak a nagykanizsai NB II-es férfi kézilabdázók és a Rinyamenti KC ameddig tudott, ment együtt a vendégekkel, ugyanakkor az első félidő végére ötgólos előnyt szerzett a Tungsram SE (17-12). A második harminc percben a meccs tendenciája gyakorlatilag folytatódott, a dél-zalaiak mind jobban elhúztak és láthatta a száz fős közönség azt, hogy Csalló Ádám gárdája 33-21-re nyert. Kovacsics Ferenc folytatta Atádon is remek szériáját, hiszen tizenegyszer volt eredményes, a Kanizsa pedig tartja kétpontos előnyét a tabella élén. Folytatás szombaton ismét idegenben, akkor az idényben tizenegyedik sikerénél járó listavezető Tungi Hőgyészre látogat.