Megszavazza az ÉVE frakciója Balogh László polgármester jelöltjét alpolgármesternek

Hétfőn közleményben tudatta az Éljen VárosuNK Egyesület frakciója, hogy  a város törvényes működése érdekében megválasztanak egy, a Balogh László polgármester által jelölt alpolgármestert, ugyanakkor – tették hozzá – frakciónk töretlenül folytatja választási programjának következetes megvalósítását.

Hétfőn, közösségi oldalán közleményben tudatta az Éljen VárosuNK Egyesület frakciója, hogy „Balogh László polgármester úrral és a Fidesz-KDNP frakció képviselőivel történt mai megbeszélés után, 2020. február 17-i ülésén az Éljen VárosuNK! Egyesületének frakciója úgy határozott, hogy a korábban tett ajánlatunkat továbbra is fenntartjuk, mert álláspontunk szerint ez szolgálná a város érdekét.
Mindazonáltal a város törvényes működése érdekében hajlandók vagyunk Balogh László polgármester úr által jelölt egy alpolgármesterjelöltet megválasztani, ugyanakkor frakciónk töretlenül folytatja választási programjának következetes megvalósítását."

A közlemény hátterével a Kanizsa Televízió mai Híradója is foglalkozik.