Hétgólos meccsen

A Horváth-Méh Kiskanizsai Sáskák SE labdarúgó megyei első osztályban szereplő csapata a 17. fordulóban rendezett hazai mérkőzésén gól-gazdag párharcot vívott a Femat Csesztreg SE együttesével.

Abay Nemes Ádám (jobbról) addig próbálkozott a csesztregi védők szorításában, míg egyszer eredményesnek nem bizonyult

Fotó: Polgár László

A két legénységet hiába választotta el kilenc helyezés a tabellán, a 14. helyen álló Sáska két góllal megugrott, ugyanakkor a csesztregiek - azért is állnak az ötödik helyen, mert - ezt le is tudták reagálni és a szünetre már döntetlennel mentek a felek (2-2). A második 45 percben a vendégek folytatták fölényük gólra váltását (2-4), az ugyanakkor már a hazaiak dicsérete, hogy nem adták fel és zárkózni azért még tudtak. A három pont végül a csesztregieké lett, a Sáskák SE vasárnap pedig a hatodik Zalaszentgróthoz látogat.