Mi továbbra is a polgármester úr rendelkezésére állunk, de a meghozott döntéseiért övé a felelősség

Mi továbbra is a polgármester úr rendelkezésére állunk, de a meghozott döntéseiért övé a felelősség – reagált az ÉVE-frakció Balogh László mai bejelentésére. Fodor Csaba frakcióvezető hangsúlyozta: az Éljen VárosuNk! Egyesület az elmúlt napokban többször felajánlotta segítségét a városvezetőnek, aki azonban a rendkívüli helyzet ellenére válaszra sem méltatta a közgyűlési többséget adó frakció tagjainak javaslatait.

– A felelősség a meghozott döntéseiért nyilvánvalóan őt terheli majd. Mi abban nem látunk kivetnivalót, hogy alpolgármestert vett maga mellé, az más kérdés, hogy olyan alpolgármestert választott, akit mi már több alkalommal is alkalmatlannak tartottunk erre a tisztségre. De, hogy egy alkalmatlan polgármester egy alkalmatlan alpolgármesterrel mire jut, azt majd meglátjuk. Mi mindazonáltal tesszük a dolgunkat továbbra is – hangsúlyozta az , Éljen VárosuNk! Egyesület frakcióvezetője.