Győzelemmel kezdte a szezont a kanizsai vízilabdacsapat

Győzelemmel kezdte a szezont a kanizsai vízilabdacsapat. Ludányi Kadosa együttese szombaton az előző idényben még OB I-es szombathelyi AVUS-t fogadta.

Igazi rangadóval kezdte a szezont a Kanizsa, a találkozóra - a járványügyi szabályokat betartva - a szurkolók is bemehettek, akik egy végletekig kiélezett meccset láthattak.

Az első negyedet 3-2-re a vendégek nyertek, a szünetre azonban sikerült fordítani Ludányi Kadosa együttesének.

A negyedik negyednek kétgólos kanizsai előnnyel vágtak neki a csapatok, ebből egyet ugyan ledolgozott a Vas megyei gárda, de a kanizsaiak végül itthon tartották a három pontot, a végeredmény 9-8 lett.

A hazai csapat legeredményesebb játékosa a három gólt szerző Kalanovics Balázs volt.