Lehajrázta ellenfelét és először nyert bajnokit a szezonban a férfi kosárcsapat

Megszerezte első bajnoki győzelmét a Kanizsa KK férfi kosárlabdacsapata. Lovkó Csaba tanítványai hátrányból kezdték a negyedik negyedet, ám nagyszerű hajrával 80-73 arányban legyőzték a Dombóvári Kosársulit.

Celldömölki és dombóvári vereségét követően egy szászázalékos csapat ellen igyekezett javítani a dél-zalai gárda. Az Arénában rendezett találkozó első negyedét követően a hazaiak négy ponttal vezettek, a Dombóvár azonban dominálni tudta a második és a harmadik játékrészt, a különbség többször is átlépte a 10 pontot. Az utolsó tíz percben aztán átvette a játék irányítását a Kanizsa, amely a feljavuló védekezésének köszönhetően fordítani tudott és otthon tartotta a győzelmet. A mérkőzés legjobbja a 31 pontot dobó Koma Dániel volt, de kiemelhető a három triplát bedobó Lovas Dávid és az egyaránt 13 pontos Horváth Gergő és Tóth Olivér teljesítménye. A kanizsai csapat november 11-én a Soproni Tigrisek elleni idegenbeli mérkőzéssel folytatja bajnoki szereplését.