FC Nagykanizsa

Ez már a tavaszi idény előszele

2023. feb. 5. - Sport

Lassan a bajnoki szezon tavaszi évadjára fordulhatnak a különböző osztályokban szereplő nagykanizsai futballcsapatok, pattogott így a labda a Bányász-pályán e hétvégén is.

Kulcsemberek is távoztak a dobogóért harcoló nagykanizsai csapattól

2023. jan. 6. - Sport

Hat játékos távozott az FC Nagykanizsától decemberben. Gombos Zsolt együttese jelentős átalakuláson ment át a nyáron, és egy bő, 24 fős kerettel vágott neki az NB III. küzdelmeinek. A vezetésnek azonban a gazdasági válság hatásai miatt csökkentenie kellett a létszámot, így három olyan focista is távozott, akik aktív szerepet vállaltak a harmadik helyen telelő együttes sikereiben.

Közös vacsorával zárták az idényt a kanizsai labdarúgók és szurkolók

2022. dec. 12. - Sport

Évértékelő találkozót tartott az FC Nagykanizsa szurkolói csoportja, a Fenegyerekek. Az összejövetelen a drukkerek mellett a labdarúgóklub több játékosa is részt vett.

Fordított a Kaposvár ellen és harmadikként telel az FC Nagykanizsa

2022. dec. 5. - Sport

Megnyerte az utolsó 2022-es bajnokiját az FC Nagykanizsa, így az NB III. Nyugati csoportjának harmadik helyén telel Gombos Zsolt csapata. Vasárnap nem indult jól a szomszédvári rangadó a piros-kékeknek, hiszen a Kaposvár szerezte meg a vezetést, de a második játékrészben fordított a Kanizsa, a végeredmény 3-1 lett. A hazai gólokat Lőrincz, Kondor és Kovács szerezte.

Őszi harmadik lett az FC Nagykanizsa

2022. nov. 28. - Sport

A harmadosztály első körének utolsó bajnokiján a Balatonfüredet fogadták vasárnap a dél-zalaiak, és magabiztosan, 4-1-re győzött Gombos Zsolt csapata. A kanizsai gólokat a duplázó Török Milán mellett, Lőrincz Bence és Kondor Kristóf szerezte. A tavaszi szezonból egy mérkőzést előrehozott a szövetség, így vasárnap zárják a 2022-es évet a piros-kékek.

Kikapott a listavezető Tatabányától az FC Nagykanizsa

2022. nov. 21. - Sport

Mind a két gárda jó formában várta a szombati párharcot, hiszen a Komárom-Esztergom megyeiek hét meccset nyertek zsinórban, míg a dél-zalaiak hét mérkőzést vívtak meg veretlenül. A végeredmény 3-0 lett.

Újabb elsöprő győzelmet aratott az FC Nagykanizsa

2022. nov. 14. - Sport

Gombos Zsolt együttese a 16. fordulóban Fehérváron nyert 5-0-ra, vasárnap pedig hazai környezetben 7-2-re múlta felül a Komáromot. A kanizsaiak részéről Szabó Patrik és a csereként beálló János Norbert is duplázott, de betalált még Kondor, Kovalovszky, valamint Szanyi Krisztián. A piros-kékek így jó formában várják a listavezető Tatabánya elleni rangadót.

Korai góllal nyert és már dobogós az FC Nagykanizsa

2022. nov. 2. - Sport

A 31. másodpercben szerzett góllal verte vasárnap a Bicskét az FC Nagykanizsa. A piros-kékek hazai pályán fogadták a jó formában lévő Fejér megyei alakulatot. A három pontot érő találatot Kondor Kristóf szerezte.

Tíz emberrel és újonc kapussal mentett pontot az FC Nagykanizsa

2022. okt. 24. - Sport

Döntetlent játszott az FC Nagykanizsa az újonc Mór otthonában az NB III. Nyugati csoportjának 14. fordulójában. A találkozón sokáig a hazaiak vezettek Borsi Bence kiállítását követően, de a 10 emberrel játszó dél-zalai gárda Pleszkán Tibor révén egyenlíteni tudott, a végeredmény 1-1 lett.

Négy rúgott góllal nyert az FC Nagykanizsa

2022. okt. 17. - Sport

4-2-re nyert vasárnap hazai pályán az FC Nagykanizsa. A piros-kékek a Gyirmót II-t fogadták az Olajbányász-stadionban. A dél-zalaiak az 55. percben már 3-0-ra is vezettek, innen még visszajöttek a vendégek, de János Norbert gólja a 83. percben biztossá tette a kanizsai győzelmet.