Gazdasági alapokra helyezve lehet sikeresebb a kanizsai kézilabda

Gazdasági társaság veszi át a Tungsram SE Nagykanizsa férfi kézilabdacsapatának irányítását. A döntés meghozatala alapfeltétele annak, hogy az NB II. Nyugati csoportjának listavezetője adott esetben felsőbb osztályba lépjen.

2023. jan. 19. - Sport

Bizonyos szemszögből a klubnak szükséges is meglépnie a továbbiakért, illetve mindez előrevetítheti, hogy az egyesület továbbra is komoly ambíciókat dédelget, ezt szűrhettük le Musits Róbert szavaiból, aki arról informált minket, hogy a Tungsram SE Nagykanizsa NB II-es férfi kézilabda együttesének működtetését gazdasági társaság veszi át a tavaszi szezon folyamán.

Kemény küzdelem vár a magyar férfi kézilabda-válogatottra Nagykanizsán

2023. jan. 6. - Sport

Holnap 16 órától a Kanizsa Arénában vívja a világbajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzését a magyar férfi kézilabda-válogatott. A nemzeti csapat ellenfele az a szlovén gárda lesz, amellyel csütörtökön is kiélezett küzdelmet vívott.

Címvédésre tör a férfi kézilabdacsapat 2023-ban

2023. jan. 4. - Sport

Nem változnak a célok az új évben Tungsram SE Nagykanizsánál. A kézilabda-egyesületnél a férfiak a bajnoki címet és az esetleges feljutást tűzték ki maguk elé, míg a hölgyeknél a bennmaradás jelentheti a realitást a 2022/23-as idény második felében.

Győztes rangadón vannak túl a férfi kézisek

2022. dec. 6. - Sport

Négy góllal legyőzte a második helyezett Csömör KSK-t az NB II. Dél-nyugati csoportjának szombati játéknapján a Tungsram SE Nagykanizsa férfi kézilabdacsapata. A sikernek köszönhetően Csalló Ádám tanítványai megerősítették helyüket a tabella élén és magabiztosan várhatják a PEAC elleni mérkőzést.

Néhány percig vezetett, de végül tíz góllal kikapott a női kézilabdacsapat

2022. nov. 30. - Sport

Kikapott a Siófok U22-es csapatától a Tungsram SE Nagykanizsa női gárdája. Baranyai Zsolt együttese az első 10 percben még tartotta a lépést a Balaton-partiakkal, sőt, rövid ideig 2 góllal is vezetett. A vendégek azonban növelték az iramot, és végül magabiztosan nyertek. A végeredmény 25-35 lett.

Győzelemmel hangolt a rangadókra a Tungsram SE

2022. nov. 29. - Sport

Tizenkét gólos győzelemmel érvényesítette a papírformát a Mecseknádasddal szemben a Tungsram SE Nagykanizsa férfi kézilabdacsapata a Kanizsa Arénában. Csalló Ádám tanítványai már az első félidőben eldöntötték a mérkőzést, így veretlen listavezetőként készülhetnek a decemberi rangadókra.

Tíz góllal kapott ki a kulcsemberét sérülés miatt elveszítő női kézilabdacsapat

2022. nov. 15. - Sport

33-23-as vereséget szenvedett az Alba Fehérvár KC U22-es gárdájától a Tungsram SE Nagykanizsa női kézilabdacsapata szombaton a Kanizsa Arénában. A dél-zalai hölgyek már az első tíz percben többgólos hátrányba kerültek, és a különbség folyamatosan nőtt a két gárda között.

Már hétből hét győzelem a férfi kézisek mérlege

2022. nov. 8. - Sport

Hetedik mérkőzését is megnyerte az NB II Dél-Nyugati csoportjában a Tungsram SE Nagykanizsa férfi kézilabdacsapata. Csalló Ádám tanítványai a Kiskőrösi KSK ellen két góllal vezettek a szünetben és végül 38-27 arányban diadalmaskodtak.

Vége a női kézisek nyeretlenségi szériájának

2022. okt. 24. - Sport

Megszerezte szezonbeli első győzelmét az NB II. Dél-nyugati csoportjában a Tungsram SE Nagykanizsa női kézilabdacsapata. Baranyai Zsolt tanítványai a Hévíz ellen diadalmaskodtak 34-29 arányban, és sikerüknek köszönhetően elmozdultak az utolsó helyről.