motocross

A pilótákat és a gépeket is próbára tette a hétvégi crossverseny

2022. aug. 9. - Sport

48-an mérték össze a tudásukat a hétvégi kismotoros versenyen a Petőfi utcai krosszpályán. A futamon kizárólag kiskategóriás, 50 és 80 köbcentis járgányokkal lehetett indulni. A résztvevők mindannyian amatőr motorversenyzők.

Történelmi quad- és a motocross versenyt rendeztek a hétvégén Nagykanizsán

2022. jún. 28. - Sport

Ez volt az első alkalom, hogy a két szakág egyszerre mérettette meg magát a dél-zalai létesítményben. Ennek megfelelően népes mezőny gyűlt össze a város határában, a hazaiak mellett Horvátországból Bulgáriából és Szlovéniából is érkeztek versenyzők.

Legendás motorok viadala Nagykanizsán

2022. máj. 24. - Sport

74 régi motoros mérte össze a tudását a szombaton a Retro Motocross Kupán. Nagykanizsa a négyfordulós versenysorozat második állomása volt. A rendezvényre Ausztriából, Németországból és Szlovéniából is érkeztek veterán vasparipák.

Nagykanizsán készültek a szezonkezdésre

2022. márc. 8. - Sport

Quadok és motorok lepték el a nagykanizsai krosszpályát szombaton. A technikai napra legtöbben Pécs és Budapest környékéről érkeztek, hogy beállítsák a gépeket a versenyidőszakra.

Újudvaron Szvoboda Bence instrukcióival

2021. jún. 7. - Sport

Az Újudvar Motocross-Enduro Parkot - amellett, hogy folyamatosan bővül és csinosodik - időközben már a magyar profi motocross egyesület, a HTS Team is kipróbálhatta, az elmúlt hétvégén pedig a sportág hazai menője, Szvoboda Bence vezényelhetett rajta edzést.

Nyílt nap volt a kanizsai motocross pályán

2021. máj. 11. - Kanizsai hírek

Egynaposra szűkült az esőzés miatt szombatra és vasárnapra tervezett nyílt nap a kanizsai motocross pályán. A szervezők szerint azonban így is sikeres volt a program, hiszen sok érdeklődő volt a helyszínen.

Egy lépésre a bajnoki címétől

2019. okt. 1. - Sport

Horváth Ádám a Kanizsa Motocross SE 65 ccm-es kategóriában induló fiatal versenyzője tovább folytatta sikeres menetelését az utánpótlás bajnokságban.

Ha nyár, ismét következhet Csehország

2019. júl. 4. - Sport

Horváth Ádám a Kanizsa Motocross SE 11 éves versenyzője, a Zrínyi Miklós Általános Iskola tanulója a motocross szezon első felében három magyar bajnoki, két Magyar Kupa versenyen indult és valamennyin első helyezést ért el.

Magyar pályákon volt lehengerlő

2019. jún. 10. - Sport

Horváth Ádám a Kanizsa Motocross SE fiatal versenyzője, a Zrínyi Miklós Általános Iskola 5/b osztályos tanulója legutóbb magyar bajnoki futamokon bizonyított.

A monori még hátravan

2018. okt. 11. - Sport

Már csak egy forduló van hátra a kanizsai motokrossz egyesület ifjú tehetsége számára a magyar bajnokságban.