Sport

A felsőházi rájátszásért mehettek

Egyfajta osztályozón kellett bizonyítaniuk a Kanizsa VSE fiatal vízilabdázóinak, amikor bajnokságuk keretében a napokban Budapestre utaztak.

Aranyminősítéssel

Rangos elismerést érdemelt ki a TRI-CO Triatlon Klub versenyzője, Korcsmárosné Vig Rozália, aki tavaly is halmozta amatőr országos bajnoki címeit.

Két vereséggel és egy győzelemmel zárta az Izzó a dán akadémiák elleni barátságos tornát

A horvátországi Európa-bajnokságot megtekintő sportkollégiumok közül kettő érkezett Nagykanizsára, hogy összemérje tudását az Izzó serdülő-, illetve felnőttcsapatával.

Északi vendégek a Zsigmondy-csarnokban

Dániából érkeztek utánpótláskorú kézilabda együttesek Nagykanizsára, s ha már ilyen közel a horvátországi férfi kézilabda Európa-bajnokság helyszíneihez mérkőzés-lehetőséghez juthattak, éltek is vele a Nagykanizsai Izzó SE csapataival szemben.

Lesz kanizsai is az országoson

Az asztaliteniszező középiskolás diákok megyei diákolimpia döntőjét rendezték Nagykanizsán.

2018. jan. 16. 18:52

Három aranyéremmel kezdték a versenyszezont az NTE judokái

2018. jan. 16. 14:46

A Nagykanizsai TE sportolói Lendván vettek részt egy nemzetközi megmérettetésen, amin több mint 300 dzsúdós mérte össze tudását.

Vasból újabb három pont

2018. jan. 16. 13:49

A Nagykanizsai Futsal Klub a regionális bajnokság kilencedik fordulójában ismét Vas megyébe látogatott, ahol a Kőszegi FC vendégei voltak.

Legyőzte riválisát a Kanizsa Sörgyár SE női csapata

2018. jan. 16. 08:11

Az NB I-es bajnokság összevont fordulójában 11:7-re nyert a Kaposvár ellen.

NMPT tréning

2018. jan. 15. 18:36

Gerincvédő mozgással ismerkedhetnek a kanizsaiak.

Tizenegy érem volt a termés

2018. jan. 15. 14:22

2017-ben a különböző rangos birkózó versenyeken majd' egy tucatnyi érmet szereztek a nagykanizsai versenyzők.

Kaproncán Ludbreg, Zágráb, Belovár, Kanizsa lett a sorrend

2018. jan. 15. 10:44

Zárultak a horvátországi Kaproncán a 10. PAN Zimska Liga teremfoci torna több hetes küzdelmei és a veterán Pro kategória 12 csapatos mezőnyében a nagykanizsai Mu-Vill együttese a negyedik helyen végzett.

A Vízmű a győztes

2018. jan. 15. 09:15

A Délzalai Vízmű SE teremfoci csapata nyerte a VII. Szabadics Kanizsa Kupa teremlabdarúgó torna küzdelmeit.

Teljes erővel készülnek a kanizsaiak a Spartan Race-re

2018. jan. 14. 15:17

A Spartan Race népszerűségét az is mutatja, hogy más sportágak versenyzői is regisztráltak a megmérettetésre.