Sport

Ötből öt

Ötből öt

Folytatta győztes sorozatát a Nagykanizsai Futsal Club együttese a harmadik vonalban, legutóbb ellenük a Pázmándfalu SE nem kerülhette el sorsát.

Évadzáró az úszóknál

Versennyel búcsúztatták az úszók 2017-et. Mintegy száz növendék vett részt a Délzalai Vízmű SE évadzáró programján.

A győztessel kétszer is

Beindult a téli teremfoci szezon megyénkben is és a nagykanizsai csapatokat szintén az indulók között találhatjuk a különböző tornákon.

A Halász - Szalai páros nyerte az Interspar nyílt amatőr páros teniszversenyét

A Kanizsa Centrumban megrendezett viadalra kilenc városból összesen 32 versenyző nevezett.

Harcos szeminárium

Olasz szakembertől leshettek el ütős fogásokat a harcművészetek kedvelői.

2017. dec. 10. 16:22

Dobd a kosárba!

2017. dec. 9. 17:29

Mikulás ügyességi versenyt rendeztek a Mező-gimnázium tornatermében.

Szoros meccsen győztek a kanizsai pólósok

2017. dec. 9. 17:00

9:8-ra nyertek a kanizsai vízipólósok a Hódmezővásárhely ellen, ezzel továbbra is a második helyen állnak.

Távozik Kanizsáról az olimpiai bajnok kenus, Novák Ferenc

2017. dec. 9. 16:28

Az egy hónapja kinevezett szakember családi okokra hivatkozva távozik a klubtól.

Sportajánló

Sportajánló

2017. dec. 8. 17:26

Gazdag lesz a téli hétvége sportkínálata Kanizsán.

Rekordnevezés az asztalitenisz megyei döntőjében

2017. dec. 7. 18:43

A délutáni versenyen négy korcsoportban mérték össze tudásukat a legjobb zalai általános iskolás pingpongosok.

Remek fociélmény volt az ausztriai torna

2017. dec. 7. 14:26

Ausztriában portyázott az UFC Nagykanizsa U10-es focicsapata és a nemzetközi teremtornáról az értékes második helyezést hozhatta haza.

Claudius érmei

2017. dec. 6. 13:27

A II. Claudius Kupa utánpótlás úszó versenyen a Délzalai Vízmű SE növendékei is ott voltak és közülük többeknek is sikerült érmekkel hazatérniük.

Újra az első háromban

2017. dec. 6. 13:19

A MAFC hazai környezetében sem tudta megnehezíteni a Kanizsa VSE OB I B-s férfi vízilabda-csapatának dolgát, így a nagykanizsaiak ismét a tabella első három helyezett együttese között állnak.

Könnyebb volt, mint hitték

2017. dec. 5. 16:40

Baján nem lett baja a Nagykanizsai Izzó SE férfi NB II-es kézilabda-csapatának, hiszen a bajnoki tabella második helyén álló kanizsaiak biztos győzelmet arattak a Bajai KSE vendégeként.