Döntő Nagykanizsán, a bronzmeccsen dél-zalai rangadó

Eldőlt, hogy nem lesz Nagykanizsán úgymond dél-zalai finálé a labdarúgó Zala Megyei Kupában, hiszen az elődöntők során a Szepetnek SE és a Semjénháza SE is simán kikapott, ezért szombaton 17.30 órától az Olajbányász-stadionban a Technoroll Teskánd KSE csaphat össze a Zalaszentgróti VFC-vel.

A legjobb négy között szerdán a Teskánd a Szepetnek legénységét fogadta és a hazaiak 1-0-s félidő után győztek 4-2-re. A Zalaszentgrót a Semjénházát látta vendégül és már az első félidőben eldöntötte a találkozót, hiszen a félidei 3-0 már a meccs végéig nem változott.

Vidékünkön titkon többen is talán más párosításban reménykedtek, a tény azonban: szombaton Teskánd - Zalaszentgrót kupadöntő következik Nagykanizsán

Mindezektől függetlenül már mind a négy csapat főtáblás a Magyar Kupában. A szombati nagykanizsai döntő mellett aznap lesz a 3. helyért is meccs, s annak keretében viszont jöhet a vérbeli dél-zalai rangadó, hiszen vendéglátóként a Semjénháza 18.30 órától a Szepetnekkel mérkőzhet.